{{ productAwardLocalized.Quote }}

Bliss 1

2019

€ 499

Contact

Delen
UITGERUST OM ALLES AAN TE KUNNEN - GENIET IN STIJL VAN VERHARDE EN ONVERHARDE WEGEN OF ZANDPADEN.

Het kan de eerste keer zijn dat je met noppenbanden door het zand rijdt of misschien kies je liever voor een rustig tochtje door de buurt. Het vrije gevoel dat je krijgt als je gaat fietsen staat echter los van de hoogte van de investering in materiaal. De rechtop zitpositie zorgt voor een ontspannen stijl en geeft comfort in het zadel, zonder dat het ten koste gaat van de efficiëntie. Als het weer onvoorspelbaar is, zijn krachtige remmen en extra grip gewenst om soepel te blijven rijden. Geef jezelf de mogelijkheid om van de gebaande paden af te wijken.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Veelzijdigheid:

Met het doelgerichte Liv-design, de ontspannen stijl en lichtgewicht ALUXX-frame is de Bliss een ideale fiets voor in en om de stad.

Perfecte zitpositie:

De LivRight maatvoeringsfilosofie garandeert vrouwen de beste zitpositie voor een echt comfortabel rijgedrag.

Soepel rijgedrag:

Een geveerde voorvork, 27.5 inch-wielen en schijfremoptie zorgen voor een perfecte balans tussen mogelijkheden en gebruiksgemak.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Ontworpen om het beste van zowel de race- als mountainbikewereld te combineren. De Bliss heeft een geveerde voorvork, 27.5 inch-wielen voor meer stabiliteit, meer grip dankzij bredere banden en een ontspannen stijl waardoor je meer rechtop en comfortabeler in het zadel zit. Het van racefietsen afgeleide ontwerp levert een laag gewicht en trapefficiëntie op. Door de geïntegreerde dropouts kun je een drager of standaard monteren om deze fiets om te toveren tot veelzijdige forenzenfiets of avonturenfiets voor in het weekend.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M
  • Kleuren
    Gun Metal Black / Teal / Charcoal
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour XCT 26/27.5 HLO, 100mm travel
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Sport alloy, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Sport alloy
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9x350mm
  • Zadel
    Liv Contact Comfort (upright)
  • Pedalen
    one-piece, black PP, 9/16
  • Shifters
    Shimano EF500
  • Voorderailleur
    Shimano Tourney
  • Achterderailleur
    Shimano Altus
  • Remmen
    Tektro TKB172 [F160][R160]
  • Remhendels
    Shimano EF500
  • Cassette
    Shimano HG31,11x32
  • Ketting
    KMC HG71
  • Crankset
    ProWheel forged A6061, 24/34/42
  • Bottom Bracket
    sealed cartridge
  • Velgen
    GX28 27.5X32H
  • Naven
    Joytech Disc hubs, alloy hub, double-sealed, loose ball bearing, 32h
  • Spaken
    stainless, 14G
  • Banden
    Giant Quickcross, 27.5X2.1/26x2.1 30 tpi
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

It could be your first time putting rubber to dirt or heading out in the neighborhood for a light pedal — an introduction to the freedom of cycling shouldn’t equal a huge investment. A relaxed style keeps you more upright and comfortable in the saddle without sacrificing efficiency. When variable weather conditions arise, braking precision and traction are combined to keep you riding smoothly. Open up the possibilities to follow the road less traveled.

2019 Bliss with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XS (26")S (27.5")M (27.5")
AZitbuis lengte (mm) (inch)37014,642016,547018,5
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31104,31355,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,4°
FVork Sprong (mm) (inch)401,6421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)833,3853,3853,3
HWielbasis (mm) (inch)104841,3107642,4109743,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42416,743517,143517,1
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)401,6481,9481,9
KStack (mm) (inch)55121,760223,762524,6
LReach (mm) (inch)39215,439215,440415,9
MStand Over Height (mm) (inch)63124,867526,671128
NStuur breedte (mm) (inch)60023,662024,464025,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4753903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 26"27.5"27.5"

Technologieën

ALUXX SL Aluminum Technologie

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.