Sale 15%
{{ product.ProductAward.Quote }}

Prime E+ 1 Dames Limited Edition

2020

€ 2.299 € 2.699

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
VAL OP MET DE GIANT PRIME E+

Met de Prime E+ val je lekker op! Deze moderne city e-bike heeft niet alleen een knap design in frisse kleuren, maar ook alle technologie in zich voor fijne lange fietsritten. Krachtige ondersteuning, lange actieradius en een comfortabel zadel met verende voorvork. Daar wil je op blijven fietsen!

  • Limited Edition design in drie verschillende kleuren
  • Giant RideControl EVO display, smartphone connectiviteit via Bluetooth & USB-laadpoort
  • Stille en krachtige Giant SyncDrive Life 60Nm middenmotor, Smart Support, vijf instelbare ondersteunigsstanden
  • Geintergreerde dagrij verlichting met automatische overgang naar spatbordverlichting
  • Soepele Shimano Nexus 8 naafversnelling
  • Krachtige hydraulische schijfremmen

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 400 / SyncDrive Life

  • Actieradius
  • Zwaar: 50 KM 31 miles
  • Goed: 100 KM 62 miles
  • Ideaal: 160 KM 99 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life 60Nm, smart support, 5-standen, 300% tunable support,
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl EVO LCD display, onboard navigation, smartphone connectivity, USB poort
  • Accu
    Retailprijs gebaseerd op 300Wh
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Olive Green, Blue, Green
  • Frame
    ALUXX SL Hydroformedaluminum frame ,smooth welding, geïntegreerde dagrijverlichting
  • Voorvork
    Monoshock 40mm Travel, OverDrive2 tapered steerer
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar 31.8x630mm
  • Stuurpen
    Giant Contour EVO integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x270mm
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP191 light weight aluminum
  • Shifters
    Shimano Nexus 8speed RevoShift
  • Remmen
    Shimano MT200 Hydraulische Schijfremmen
  • Remhendels
    Shimano MT200 Hydraulische Schijfremmen
  • Cassette
    18-Tands tandwiel
  • Ketting
    KMC e1, EcoProteq, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum
  • Velgen
    Giant CR70 DW Aluminum 622x19
  • Naven
    [F] Shimano TX-505 Disc, [R] Shimano Nexus 8 Disc
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Energiser Life 622x40 KevlarGuard
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    (F) Giant Numen 40 Lux spatbord verlichiting, Giant Numen ID geïntegreerde LED dagrijverlichitng. (R) Trelock i-Duo LED verlichting
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850
  • Gewicht
    22,5 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      155 cm5’1”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,860023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1556,11556,11807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)803,1803,1803,1
HWielbasis (mm) (inch)109543,1110543,5112644,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)67026,467026,469327,3
LReach (mm) (inch)36514,437514,838815,3
MStand Over Height (mm) (inch)47018,564625,445918,1
NStuur breedte (mm) (inch)63024,863024,863024,8
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.