{{ productAwardLocalized.Quote }}

TCX Advanced Pro 1

€ 3.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Snelle starts, krappe bochten, efficiëntie en controle in modder, zand en sneeuw. Bewezen door cyclocross pros is de nieuwste generatie TCX Advanced Pro gemaakt om te winnen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichter en stijver:

Advanced-Grade composite frameset is 17,5 procent lichter dan de vorige generatie, terwijl de torsiestijfheid van de vork en het frame gelijk zijn gebleven.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremtechnologie met flat-mounts en steekas-naven bieden samen met het Tubeless Ready Giant WheelSystem extra veel controle in wisselende terrein- en weersomstandigheden.

Soepele rijkwaliteiten:

De D-Fuse composite zadelpen absorbeert hobbels en trillingen. Ook kun je - afhankelijk van je rijstijl en het terrein – er voor kiezen een standaard ronde 30,9 mm zadelpen of dropper post te monteren.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Carbon / Unicorn White
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Grips
    Stratus Lite 3.0
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XS:70mm, S:80mm, M:90mm, M/L:100mm, L:100mm, XL:110mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse SLR, composite, -5/+15mm offset
  • Zadel
    Giant Fleet SL
  • Pedalen
    no pedal [GA, Pan-Eu] platform pedal [GU, GV, GJ] pedal w/toeclip and strap [All other GSC]
  • Shifters
    Shimano GRX RX-810, 1x11
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Remmen
    Shimano GRX RX-810 hydraulic, Shimano SM-RT800 rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano GRX RX-810 hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11-speed, 11x34
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano GRX RX-810, 40t XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR 2 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Maxxis All-Terrene, 700x33c, tubeless
  • Extra's
    Giant 1x chainguide, tubeless prepared, 45mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)49019,350519,952520,754521,555521,956522,2
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1184,61335,21485,81636,417871937,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,7°71,0°71,5°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502502
GNaloop (mm) (inch)70,32,868,32,765,12,661,82,458,62,358,62,3
HWielbasis (mm) (inch)100639,6101439,9102040,2103040,6104040,9105541,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)52520,752520,755621,957222,558923,260323,7
LReach (mm) (inch)36514,437014,637514,838515,239515,640616
MStand Over Height (mm) (inch)77530,57883180731,882632,583232,884533,3
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,51003,91003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
D-Fuse Technologie
Overdrive
Tubeless Systeem
Powercore

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.